Готуємося до ЗНО

ПАМЯТКА 1
Задовго до ЗНО
*    Спочатку підготуй місце для занять: прибери зі столу зайві речі, зручно розташуй потрібні підручники, посібники, зошити, папір, олівці тощо.
*    Можна ввести в інтер’єр кімнати жовтий і фіолетовий кольори, оскільки вони підвищують інтелектуальну активність. Для цього буває досить будь-якої картини в цих тонах.
*    Склади план занять. Для початку визнач: хто ти – «сова» чи «жайворонок», і залежно від цього максимально використовуй ранкові або вечірні години. Складаючи план на кожний день підготовки, необхідно чітко визначити, що слід вивчити саме сьогодні.
*    Почни з найскладнішого, з того розділу, який знаєш найгірше.  Але якщо тобі важко «розгойдатися», можна почати з того матеріалу, який тобі найбільш цікавий і приємний. Поступово втягнешся в роботу.
*    Не потрібно намагатися прочитати й вивчити напам’ять весь підручник. Корисно структурувати матеріал, складаючи плани, схеми, причому бажано на аркуші. Плани корисні й тому, що їх легко використовувати для швидкого повторення матеріалу.
*    Чергуй заняття та відпочинок, скажімо, 40 хвилин занять, потім 10 хвилин – перерва. Можна в цей час помити посуд, полити квіти, зробити зарядку, прийняти душ.
*    Виконуй якомога більше різних опублікованих тестів із цього предмета. Ці тренування ознайомлять тебе з конструкціями тестових завдань.
*    Тренуйся із секундоміром у руках, засікай час виконання тестів (на завданнях у частині А в середньому витрачається по 2 хвилини на завдання).
*    Готуючись до екзаменів, ніколи не думай про те, що не впораєшся із завданням, а навпаки, уявляй перемогу.
*    Залиш один день перед іспитом на те, щоб знову повторити всі плани відповідей, ще раз зупинитися на найбільш складних питаннях.


За матеріалами науково-методичного журналу «Хімія» № 7-8  (2014 р.) видавничої групи «Основа»

Комментариев нет:

Отправить комментарий